Стайлер 5в1

Стайлер 5в1

Модель: Hot Air Style
SKU : 01-48
Наявність: Є в наявності
  • ₴599

    ₴870   31% off

Стайлер 5в1 Hot Air Styler для різних типів волосся з функціями надання об'єму, випрямлення


Мультистайлер 5 в 1 Hot Air Styler фен-стайлер – фен-стайлер найпопулярніший аналог відомого бренду! Стайлер з 5 насадками для волосся дбайливо, без екстремальних температур, висушить, покладе, зав'є ваше волосся! Циліндричні насадки – створюють та фіксують локони та хвилі. Завдяки потоку повітря та контролю температури стайлер висушує та укладає волосся без екстремального перегріву. Кругла щітка для створення об'єму – спрямовує повітря на пасма, ущільнюючи його, а щетинки витягують волосся, надаючи їм форму у міру висушування.

Сушіння. За допомогою насадки-сушіння Ви швидко висушите волосся перед укладанням. Її форма створює потужний повітряний потік, і Ваше волосся висохне швидко

Для всіх типів волосся В комплект входять спеціальні щітки з м'якою та твердою щетиною для різного типу волосся. М'яка щітка ідеальна для тонкого волосся, яким потрібно особливо дбайливе ставлення. А жорстка хороша для укладання кучерявих непокірних пасм. Випрямлення та завивка. Використовуйте круглі насадки для завивки (30 мм), щоб створити об'ємні або недбалі, трохи розпатлані локони. Або витягніть волосся спеціальними щітками, щоб отримати стильне гладке укладання.

Без перегріву Інтелектуальні датчики стайлера постійно вимірюють температуру та регулюють її, щоб вона не перевищувала 120С. Вашому волоссю перегрів не загрожує, але все ж рекомендуємо не нехтувати термозахисними засобами.


Характеристики:

Матеріал: Термостійкий пластик.

Кількість насадок: 5 штук

Потужність: 1000 Вт

Довжина шнура: 200 см

Кількість швидкостей: 3

Захист від перегріву: є

Живлення: від мережі 220


Електроніка

Краса та здоров'я