Легендарний засіб від зморшок IUVENTA

Легендарний засіб від зморшок IUVENTA

Модель: Iuventa
SKU : 04-60
Наявність: Є в наявності
  • ₴399

    ₴998   60% off

Легендарний засіб від зморшок IUVENTA

ЗНИЩУЄ ЗМОРШКИ ВЖЕ З ПЕРШИХ ДНІВ ЗАСТОСУВАННЯ

Крем Iuventa скорочує кількість та глибину зморшок, підтягує та зміцнює контури обличчя, зволожує та живить шкіру, надійно захищає від сонця.

Iuventa – антивіковий засіб з нової лінійки продукції компанії DR.KESLER. Омолоджуючий крем Iuventa здатен позбавити від видимих вікових змін шкіри всього за 21 день.

Не травмуючи шкіру і не завдаючи ніяких неприємностей, цей косметичний продукт забезпечує чудовий омолоджуючий ефект, який можна порівняти з результатами після хворобливих ін'єкцій ботокса, ниткової підтяжки або хірургічного втручання задля корекції зморшок. Регулярне застосування Iuventa забезпечує чудовий накопичувальний ефект, тобто, чим довше ви користуєтеся цим продуктом, тим молодшими і свіжими ви виглядаєте.


Цей ізраїльський засіб підходить для будь-якого типу шкіри, чудово її зволожує та живить, не має вікових обмежень. Не тільки омолоджує шкіру, а й усуває сліди втоми: набряки, синці та мішки під очима, надмірну пігментацію. Iuventa рекомендований провідними світовими косметологами та представниками найбільших клінік, що спеціалізуються на проблемах омолодження, боротьби з передчасним старінням.