Контейнер для зберігання яєць.

Контейнер для зберігання яєць.

Модель: 2-уровневый гравитационный
SKU : 01-134
Наявність: Є в наявності
  • ₴299

    ₴399   25% off

Тримач для яєць для холодильника автоматичний гравітаційний контейнер для зберігання яєць.

Заощаджуйте місце, тримайте яйця в порядку. Тримач для яєць на коліщатках має 2 яруси, які можуть вмістити до 14 яєць, з невеликою площею основи, він чудово економить місце у холодильнику або на кухні.

Конструкція з автоматичним обертанням Диспенсер для яєць має практичну конструкцію з гравітаційним поданням. Яйця випускаються по похилій доріжці по черзі. Яйця автоматично викочуються, коли виймаєте яйця з розетки.

Матеріали чудової якості Лоток для яєць на роликах виготовлений з високоякісного поліпропілену, міцний та довговічний, його нелегко зламати, він оброблений з високою майстерністю для надання гладкості зовнішньому вигляду. Його можна використовувати протягом багато часу.

Контейнер для зберігання яєць в холодильнику не тільки робить ваш холодильник чистим і охайним, але й дозволяє бачити залишки яєць, що зручно для своєчасного поповнення.

Широке застосування Органайзер для яєць для холодильника можна розмістити в холодильнику, стільниці, коморі і т.д. до. Це ідеальний контейнер для зберігання яєць із простою конструкцією.


 Все для кухні