Електронний сейф скарбничка Number Bank "Банкомат" дитячий

Електронний сейф скарбничка Number Bank "Банкомат" дитячий

Модель: з кодовим замком
SKU : 01-358
Наявність: Є в наявності
  • ₴499

    ₴890   44% off

Сейф Скарбничка Number Bank чорна з музикою Скарбничка "Банкомат" - це оригінальна, солідна річ. Вона зберігає не лише монети, а й банкноти. Скарбничка-сейф оснащена електронним механізмом, який приймає банкноти. Як і належить сейфу, має кодовий замок.


Без правильного коду копія-сейф не відкриється. "Банкомат" оснащений справжньою системою безпеки: незачинені дверцята живляться, нагадуючи про себе.


Якщо ви або дитина, якій подарували таку копію, забули код, а купюри отримати необхідно, можете скористатися простим прийомом зламати.Для цього достатньо витягнути батареї – це відновить заводський код.


Тому сміливо віддаєте скарбничку-сейф і дорослим, і дітям, яких бажаєте навчити ощадливості.


Батарейки встановлюються в батарейний відсік у нижній частині сейфа, для чого потрібно звинувачувати кріплений гвинт.


Дотримуйтесь відповідної полярності під час встановлення батарейок! Щоб відкрити сейф, наберіть код – загориться зелений індикатор, поверніть кран за годинниковою стрілкою і відкрийте дверцята, при цьому пролунає звук скрипу дверей, що імітує.


Сейф з відкритими дверцятами видає тривожні сигнали приблизно раз на 10 секунд.


Сейф не працює, якщо кришка відсіку батареї не закритаСкарбничка-сейф сподобається вашим друзям та близьким та стане чудовою ідеєю подарунка на будь-яке свято як дорослим так і дітям.


Характеристики скарбнички:


Кольори: Чорний

Матеріал: пластик;

Тип запірного механізму: Електричний;

Звуковий супровід: Так;

Можливість зміни пароля: Так;

Слоти для прийому грошей: Банкноти, монети;

Джерело живлення: 3 батареї ААА (у комплект не входять)

Габаритні розміри: висота – 19 см; ширина – 13 см; глибина – 12 см;

Вага: 540 г;

Вікова група: 6+.


ДЛЯ ЗМІНИ КОДУ: Відкрийте дверцята шляхом введення стандартного коду 4624 (0000), зачекайте, доки світлодіод згасне, натисніть кнопку [*], не відпускаючи [*] протягом 10 секунд введіть новий 4х знаменний код (напр. 2676) і натисніть кнопку [# ], а потім відпустіть кнопку [*]. Перевірте новий код за допомогою набору на клавіатурі 2676, сейф має відкритися. Якщо банкноти погано затягують, електронний замок не відштовхується – замініть батарейки!


 Дитячі товари