Дитяча скарбничка-сейф Кіт Синій з кодовим замком та купюроприймачем

Дитяча скарбничка-сейф Кіт Синій з кодовим замком та купюроприймачем

Модель: Кіт Синій
SKU : 01-360
Наявність: Є в наявності
  • ₴480

    ₴899   47% off

Ця електронна скарбничка-сейф стане чудовим подарунком будь-якій людині, яка хоче трохи назбирати і залишити це в секреті.

Ця скарбничка-сейф оснащена спеціальним механізмом, який спрацьовує при піднесенні купюри до купюроприймача і затягує її всередину, поміщаючи в основне відділення скарбнички. У верхній частині є проріз для монет, які збираються у спеціальний лоток та не змішуються з купюрами.

Як і належить справжньому сейфу, ця скарбничка має кодовий замок. Введіть код, поверніть ручку і відкриється. Якщо ж ви раптом забули зачинити двері, скарбничка нагадає звуковим оповіщенням, що дверцята відчинені.І не забудьте встановити код доступу. За замовчуванням це 0000. Щоб гра вийшла максимально реалістичною, варто запустити придумати власну комбінацію. Достатньо утримувати *10 секунд і почути звуковий сигнал. Далі набираєте чотири будь-які цифри і підтверджуєте їх #.Сейф оснащений справжнісінькою системою безпеки: незачинені дверцята пищить, нагадуючи про себе. Якщо ви або дитина, забули код, а купюри дістати необхідно, можете скористатися простим прийомом злому. Для цього достатньо вийняти батареї - це відновить заводський код "0000".

Тому сміливо даруйте скарбничку-сейф і дорослим, і дітям, яких хочете привчити до ощадливості.

Електронна скарбничка-сейф, це:

Оригінальна скарбничка з кодовим замком

Чудовий подарунок

Надійний спосіб зберігати та накопичувати гроші

додаткові характеристики

Розміри 19 х 13 х 13 см

Матеріал ПВХ, Пластик;

Живлення 3 батарейки типу АА;

Вага: 800 г


 Дитячі товари