Міостимулятор 3 в 1 EMS TRAINER-Пояс Ems-trainer

Міостимулятор 3 в 1 EMS TRAINER-Пояс Ems-trainer

Модель: EMS TRAINER-Пояс Ems-trainer
SKU : 01-14
Наявність: Є в наявності
  • ₴499

    ₴790   37% off

Рельєфні м'язи, накачаний прес та підтягнута постать – це не позамежна мрія, а цілком законне бажання сучасної людини. Гарне тіло надає впевненості у собі. Але якщо методи боротьби із зайвою вагою відомі багатьом, то про правильне зміцнення м'язів знає далеко не кожен. Більшість дієт допомагають позбутися зайвих кілограмів, але вони не вирішують проблем в'ялої шкіри та обвислої мускулатури. Вирішити цю проблему Вам допоможе новий стимулятор масажер Beauty Body 6 Pack EMS, який позбавить Вас від зайвої ваги і допоможе сформувати ідеальний м'язовий пояс.


Пояс ідеальний для чоловіків, які незадоволені станом преси. Він приведе м'язи до тонусу і додасть їм необхідний брутальний рельєф. Жінки будуть раді нарешті позбутися зайвих сантиметрів на стегнах, талії та ознак целюліту.Вже через 10 днів живіт стане плоским, а сідниці – пружними та підтягнутими.


Принцип роботи міостимуляторів – вплив електричного струму на м'язи, що змушує їх скорочуватися. Стимулятор Beauty Body 6 Pack EMS переважно використовується на животі та спині, але також можна застосовувати і в інших місцях свого тіла. Завдяки липкому аплікатору тренажер надійно тримається на тілі!


- 6 режимів тренування: від масажу та анти-целюлітних програм до нарощування мускулатури! – Має 3 пари електродних накладок, що дозволяє одночасно тренувати усі групи м'язів черевного преса, талії, а в положенні ззаду – м'язи спини! - Вважається професійним міостимулятором! Виконуйте вправи під час читання та домашніх справ, у ділових поїздках або навіть у святкові дні. EMS-trainer можна носити під одягом, що полегшує тренування, навіть коли ви на роботі чи кудись йдете. Все, що вам потрібно зробити, це налаштувати тренажер під себе і дозволити йому тренувати м'язи, щоб допомогти вам досягти ще красивішої статури.

Основні характеристики пристрою:

-Живлення: 2 батареї ААА 1,5В

-Режими роботи: 6 варіантів

-Частота: 1-100 Hz

-Тривалість однієї процедури: 12 хвилин

-Максимальний вихідний струм: 9,8 мА

-Розмір: 21 * 10 * 2,3 см

Спорт та здоров'я